Príbeh Lacka zo SuperStar dojal celé Slovensko: Pomôcť mu môžete aj vy

14. 03 2018 09:45 | www.markiza.sk
Ladislav Angyal
Ladislav Angyal Foto: TV Markíza

Ako? Čítajte ďalej.

Lacko Angyal, ktorého ste mohli počuť spievať v uplynulej epizóde SuperStar 2018, chytil mnohých za srdcia. A to nielen svojou bezprostrednosťou a chytľavou pesničkou, s ktorou sa predviedol pred porotou, ale najmä svojím životným príbehom.

Lacko sa totiž stará o svoju mamu, ktorá sa narodila s detskou mozgovou obrnou a na polovicu tela je prakticky ochrnutá. Otec sa o svojho syna nestará, prednejší mu je alkohol. Keď Lacka chcela jeho mame odobrať sociálka, sympatický mladík vzal všetko do svojich vlastných rúk, zohnal byt a základné veci nutné na prežitie.

 

Napriek obrovskej snahe nádejného speváka ale podmienky, v ktorých so svojou mamou žije, nie sú ani zďaleka dôstojné. Pomôcť Lackovi a jeho mame pomôcť sa rozhodla aj televízia Markíza.

Prispieť Ladislavovi môžete dobrovoľnou sumou na číslo účtu verejnej zbierky Nadácie Markíza: SK35 1111 0000 0003 3322 2322. Do informácie pre príjemcu je potrebné uviesť heslo LACI.

Zbierka pre Ladislava Angyala bude prebiehať v období od 13. do 25. marca 2018.

V prípade, že na účet Nadácie Markíza pribudnú pod daným symbolom ďalšie finančné prostriedky, budú v plnom rozsahu využité na účely iných projektov Nadácie Markíza zameraných na pomoc deťom.

SuperStar 2018 sledujte v nedeľu o 20.30 na Markíze.

 

Ak ste nestihli tretiu epizódu SuperStar, napraviť to môžete tu, alebo zadarmo v našom videoarchíve:

 

Komentáre ( 0)