Zavesí Petra Vlhová lyže na klinec? Pozrite sa, čo ju zlákalo

30. 09 2019 13:30 | dg
Petra Vlhová vytvorila ozajstnú špecialitu
Petra Vlhová vytvorila ozajstnú špecialitu Foto: TV Markíza

Úspešná lyžiarka sa pustila do niečoho naozaj špeciálneho.

Petru Vlhovú môžeme pokojne označiť za jeden z klenotov slovenského športu. Dvadsaťštyriročnej zjazdovej lyžiarke a úradujúcej majsterke sveta v obrovskom slalome je však okrem svahu blízka aj kuchyňa. A keď sa gastronomický zážitok spojí s dobročinným účelom, výsledok nemôže byť iný než dokonalý.

Úspešná športovkyňa vytvorila spolu s firmou Pierre Baguette limitovanú edíciu Petrinej svetovej bagety, ktorá chutí doslova ako od maminy.

Talentovaná zjazdárka predstavila exkluzívne v pondelkovom Teleráne pochúťku, ktorú jej v detstve robievala jej mamina. Nesmie v nej chýbať paštéta z pečeného mäsa a jemne zaúdený syr z Liptova, keďze Petra pochádza z tohto nádherného kúta Slovenska.

Výťažok z predaja špeciálnej bagety od Petry Vlhovej, ktorá je novinkou na trhu, poputuje do Nadácie Televízie Markíza. Spoločne s Peťou vyberú projekt, ktorý vďaka tejto spolupráci podporia.

Vie si Petra vôbec predstaviť, že by zavesila lyže na klinec a venovala sa kulinárskemu umeniu? Pozrite si video a dozviete sa viac.

 

PETRINA SVETOVÁ BAGETA OD PIERRE BAGUETTE

 

Komentáre ( 0)