Nadácia cover

Moderátor priznal depresie: S návštevami psychológa neprestal dodnes

03. 12 2020 19:15 | markiza.sk
Michal Sabo
Michal Sabo Foto: Instagram/Teleráno

Keď prestal spoznávať samého seba, zistil, že je zle.

Deň s Nadáciou Markíza je tu už po siedmy krát. Cieľom tohtoročnej zbierky je vyzbierať čo najviac financií na podporu detského duševného zdravia. Príspevky od vás poputujú aj na konto Linky detskej istoty, ktorá už 20 rokov pomáha deťom bojujúcim so šikanou, týraním, strachom, depresiami a mnohými inými problémami.

TIP: Exfarmárka Lula otvorene o úzkostiach: Psychickú bolesť som riešila rezaním sa

Podobnými problémami si prešiel aj známy moderátor a greenfluencer Michal Sabo. V dnešnom Teleráne sa o nich nehanbil rozprávať. "Ja som v istých situáciach nespoznával samého seba. Mohla za to strata otca a jedna takmer tragická nehoda. Istý čas som navštevoval psychológa," prezradil. Michal sa netají tým, že s návštevami psychológa neprestal. "Teraz chodím raz mesačne."

Pozrite si rozhovor s moderátorom:

 

Ako môžem podporiť zbierku?

Od 19. novembra až do 3. decembra vrátane celého dňa do polnoci, môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza a zachrániť Linku detskej istoty a podporiť Kliniku detskej psychiatrie spolu s nami aj Vy a to:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom, pričom cena jednej SMS je 2 eurá. Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023 alebo aj online priamo na stránke www.nadacia.markiza.sk

Komentáre ( 0)