Nadácia cover

Fero Joke o depresii: Ľudí rozveseľuje, no on sám sa každý deň nesmeje

03. 12 2020 16:56 | markiza.sk
Fero Joke o depresii: Ľudí rozveseľuje, no on sám sa každý deň nesmeje
Fero Joke o depresii: Ľudí rozveseľuje, no on sám sa každý deň nesmeje Foto: TV Markíza

Prešiel si veľmi ťažkým obdobím, ale s pomocou priateľov a odborníkov našiel správnu cestu.

Siedmy ročník Dňa s Nadáciou Markíza je venovaný na pomoc Linke detskej istoty a Detskej psychiatrickej klinike v Bratislave, ktoré dlhé roky pomáhajú deťom s psychickými problémami. Rovnaké problémy sa týkajú aj známych osobností, ktoré sú ochotné o nich otvorene hovoriť. Jednou z nich je aj komik a internetová hviezda František Košarišťan, známy ako Fero Joke.

Kým svojimi fantastickými vtipnými videami rozosmieva Slovákov a zlepšuje im deň, nie vždy sa aj on cíti dobre a nie je v psychickej pohode. Fero veľmi otvorene hovorí o svojom boji s depresiou. Prešiel si veľmi ťažkým obdobím, ale s pomocou priateľov a odborníkov našiel správnu cestu.

Viac v rozhovore, ktorý s ním robil náš kolega Ján Tribula:

 

Ako môžem podporiť zbierku?

Od 19. novembra až do 3. decembra vrátane celého dňa do polnoci, môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza a zachrániť Linku detskej istoty a podporiť Kliniku detskej psychiatrie spolu s nami aj Vy a to:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti operátorov O2, Orange a Slovak Telekom, pričom cena jednej SMS je 2 eurá. Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK57 1111 0000 0003 3322 2023 alebo aj online priamo na stránke www.nadacia.markiza.sk

Komentáre ( 0)