Nadácia cover

Kvetka o fungovaní u nich doma: Takto majú s manželom nastavené hranice

26. 11 2021 09:00 | markiza.sk
Kvetka
Kvetka Foto: Instagram/kvetkah

Byť správnym rodičom nie je vôbec jednoduchá úloha.

Aj napriek neľahkej situácii v súvislosti s aktuálnymi opatreniami sa televízii Markíza podarilo pripraviť Deň s Nadáciou Markíza. V poradí ôsmy ročník tohto výnimočného projektu sa uskutoční vo štvrtok (2. decembra). Podporiť ho môžete už teraz.

Nadácia Markíza aj vďaka projektu s názvom Odpíšeme ti venuje už viac než rok svoju pozornosť duševnému zdraviu detí. Pandemická situácia má výrazný negatívny vplyv aj na psychiku rodičov, učiteľov a, žiaľ, aj detí. Narastá počet detí a mladých ľudí trpiacich frustráciou, úzkosťou, strachom a hnevom, stúpol tiež počet akútnych stavov.

Aj ambasádorka tohto projektu, moderátorka Telerána a Reflexu Kvetka Horváthová, má doma 13-ročnú dcéru Paulínku. Ako to vyzerá u nich doma? Ako ju spolu s manželom vychovávajú? Dozviete sa v rozhovore.

 

Kvetka s dcérou Paulínkou:

V poradí ôsmy ročník Dňa s Nadáciou Markíza upriamuje pozornosť práve na detské duševné zdravie. Našim cieľom je vyzbierať čo najviac financií pre Kliniku detskej psychiatrie LF UK a NÚDCH na vybudovanie denného stacionára pre deti a rozšíriť tak kapacitu Kliniky detskej psychiatrie – pomôcť zlepšiť nielen podmienky na liečbu detí s boľavou dušou, ale aj na prácu zdravotníkov a odborníkov, ktorí sa o ne starajú.

Pomôcť môžete už teraz aj vy. Až do 2. decembra 2021 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza a Kliniku detskej psychiatrie spolu s nami aj Vy, a to:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2031 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár tu: https://nadacia.markiza.sk/darovaci-formular

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom.

Deň s Nadáciou Markíza už vo štvrtok (2. decembra) na Markíze.

 

Komentáre ( 0)