Nadácia cover

Už zajtra je Deň s Nadáciou Markíza

01. 12 2021 10:45 |
Deň s Nadáciou Markíza už zajtra
Deň s Nadáciou Markíza už zajtra Foto: TV Markíza

Pridajte sa k nám!

Už zajtra nás čaká v poradí ôsmy ročník Dňa s Nadáciou Markíza. O téme tohtoročnej zbierky – detskom duševnom zdraví a cieli tohto špeciálneho dňa sme sa rozprávali s Michalom Borecom, členom Správnej rady Nadácie Markíza.

Pridajte sa k nám. Vašim darom pomôžete zlepšiť podmienky na liečbu detí s duševným ochorením a podporiť prácu zdravotníkov na Klinike detskej psychiatrie LF UK a NÚDCH v Bratislave. Celý výťažok zo zbierky Deň s Nadáciou Markíza 2021 bude venovaný na vybudovanie Denného stacionára pre deti s psychickými poruchami.

Ako môžem podporiť zbierku?

Od 3. novembra až do 2. decembra 2021 vrátane celého dňa do polnoci, môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza a Kliniku detskej psychiatrie spolu s nami aj Vy a to:

Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2031 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár tu: https://nadacia.markiza.sk/darovaci-formular

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom.

 

Komentáre ( 0)