Nadácia cover

Najväčšie prekvapenie počas MDD: V uliciach Bratislavy vyvolali veľký rozruch

02. 06 2022 15:30 | kf
Deň detí s hviezdami
Deň detí s hviezdami Foto: TV Markíza
Krištof Králik a Martin Klinčúch
Moderátori Telerána rozdávali zmrzlinu
Dominika Cibulková a Mirka Almásy

Nadšení boli nielen deti, ale aj dospelí.

Medzinárodný deň detí sa niesol v Markíze vo veľkom štýle. Už počas Telerána moderátori avizovali, že v uliciach Bratislavy bude čakať pre okoloidúcich prekvapenie, ktoré poteší nielen deti, ale aj dospelých.

TIP na článok: Deň detí v podaní hviezd: Známe tváre nás pustili do ich súkromia

Nadácia Markíza a I nonni cremeria zorganizovali charitatívnu akciu, ktorá mala obrovský úspech. Známe tváre robili radosť na MDD. Obliekli si zásteru a naberali zákazníkom chutnú zmrzlinu.

Do akcie sa zapojili známe tváre ako Dominika Cibulková, Zuzana Kubovčíková Šebová, Lenka Šóošová, Mirka Almásy, Roman Juraško, Martin Klinčúch, Matúš Kolárovský, Adam Bárdy a ďalší.

Počas akcie sa vyzbierala krásna suma 3000 eur. Financie posunie nadácia do OZ WellGiving, ktoré pomáha práve rodinám v ťažkej životnej situácii.

„Je to organizácia, s ktorou Nadácia Markíza spolupracuje dlhodobo, a veľmi si vážime prácu, ktorú robia prostredníctvom www.dakujeme.sk a sme veľmi radi, že touto peknou akciou – spojenou s oslavami MDD, pomôžeme pravé im,“ dodala Dana Šinková z Nadácie Markíza.

Ako vznikla spolupráca a čo bolo cieľom, sa dozviete v rozhovore s generálnym riaditeľom Markízy Matthiasom Settelem a majiteľom zmrzlinárne.

 

Komentáre ( 0)