Nadácia cover

Zuzana Čimová sa odhodlala k veľkému kroku: Prehovoriť nebolo ľahké

02. 11 2022 10:10 | zv
Zuzana Čimová
Zuzana Čimová Foto: TV Markíza

Moderátorka sa rozhodla veľmi otvorene prehovoriť.

Starostlivosť o duševné zdravie detí je aj tentoraz ústrednou témou Dňa s Nadáciou Markíza, ktorý vyvrcholí 1. decembra. Tento rok nám ide o to, aby sme sprístupnili všetkým deťom, ktoré to potrebujú, kdekoľvek na Slovensku prístup k odborníkovi.

V Teleráne prišla o svojom príbehu porozprávať moderátorka Televíznych novín Zuzana Čimová, ktorá v minulosti vyhľadala odbornú pomoc. Podľa jej slov sa ocitla v takej životnej situácii, že si viac nevedela poradiť sama a chvíľu jej trvalo, kým prišla na to, že jej problémom je „vyhorenie“.

Moderátorka sa s pomocou jej rodiny, ktorá ju absolútne podporila, odhodlala postúpiť psychoterapiu. Ako zdôraznila, ak si niekto myslí, že mu pomôže jedno sedenie, je na omyle. Cesta za duševným ozdravením je náročná a dlhá.

 

Zuzana je aj po vyše roku stále „v procese“, učí sa lepšie poznať a pochopiť samu seba. Aj keď o tom najskôr nevedela takto otvorene a nahlas hovoriť, dnes už nemá problém zdôveriť sa, aby aj iným ukázala, že je v poriadku nebyť v poriadku.

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Komentáre ( 0)