Nadácia cover

Liv Bielovič o náročnom období: Úprimné slová milujúcej matky

03. 11 2022 09:30 | zv
Liv Bielovič
Liv Bielovič Foto: TV Markíza

Veľmi otvorene povedala, že to nemá jednoduché.

Aj tohtoročnou témou Dňa s Nadáciou Markíza je podpora duševného zdravia detí. Vďaka vašim príspevkom sa snažíme zabezpečiť lepšie podmienky na liečbu detí s duševným ochorením a urobiť tak detskú psychologickú pomoc dostupnejšou.

Táto problematika je blízka aj herečke Liv Bielovič, ktorá spolu s ďalšími známymi osobnosťami 1. decembra podporí Deň s Nadáciou Markíza. Liv nám ako mama prezradila, že si doma prechádzajú náročnejším obdobím, a keďže dcéru vychováva sama, o to ťažšie to majú.

„Veľmi sa ma to dotýka. Moja dcéra, ktorá má 15 rokov, si teraz prechádza náročnejším životným obdobím, nakoľko ju vychovávam sama bez otca a nie je to ľahké,“ prezradila nám otvorene Liv.

Pozrite si celý rozhovor.

 

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Komentáre ( 0)