Nadácia cover

Dano Očenáš v Teleráne zaskočil: Táto príhoda vháňa slzy do očí

04. 11 2022 11:00 | Teleráno, markiza.sk
Piatkové Teleráno
Piatkové Teleráno Foto: TV Markíza

Smutný príbeh je, žiaľ, realitou.

Zapíšte si, že 1. decembra bude Dňom s Nadáciou Markíza. Aj tento rok naša televízia myslí na tých najzraniteľnejších – na deti a ich duševné zdravie. Opäť sa snažíme sprístupniť všetkým deťom, ktoré to potrebujú, kdekoľvek na Slovensku, prístup k odborníkovi.

Ambasádorom Dňa s Nadáciou Markíza je tento rok aj moderátor Televíznych novín Dano Očenáš, ktorý dlhé roky pôsobil v športe. Táto téma mu je stále blízka a aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, veľmi úzko súvisí s duševným zdravím detí.

Dano v Teleráne porozprával o tom, ako sú deti v rôznych športových krúžkoch už v mladom veku pod veľkým tlakom a rodičia si často cez svoje ratolesti plnia svoje sny a ambície napriek tomu, že ony to často vnímajú úplne inak.

Moderátor spomenul aj niekoľko nepekných príkladov. Pozrite si rozhovor.

 

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Komentáre ( 0)