Nadácia cover

Roman Juraško sa zdôveril s traumou z detstva: Je dôležité rozprávať sa s deťmi

21. 11 2022 13:50 | markiza.sk
hhh.jpg
  Foto: Instagram/romanjurasko

Roman má osobné skúsenosti.

Hlavnou témou Nadácie Markíza je psychické zdravie detí. Jedným z ambasádorov je aj náš kolega Roman Juraško, ktorý v Teleráne porozprával o tejto dôležitej téme. Podľa moderátora je veľmi dôležité, aby sa rodičia rozprávali s deťmi. Roman v tínedžerskom veku prežil jednu situáciu, s ktorou sa vyrovnával veľmi ťažko. „Ako 14 ročný som sa zaľúbil do 18 ročného dievčaťa a bol som odmietnutý. Pre mňa to vtedy bola veľká vec. Uzavrel som sa a štyri roky som nebol schopný sa otvoriť.“ Roman tvrdí, že ak by vtedy vedel o nejakej pomoci pomohlo by mu to.

Roman dáva dôraz na to, aby sa s deťmi s partnerkou rozprávali. „Ak vznikne problém, riešime to hneď a potom sa snažíme prísť na to, prečo to vzniklo.“

 

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Od 1. októbra až do 1. decembra 2022 vrátane celého dňa do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Komentáre ( 0)