Nadácia cover

Deň s Nadáciou Markíza: Pomohli ste vyzbierať krásnu sumu!

02. 12 2022 09:58 |
Vyzbiera sa krásna suma
Vyzbiera sa krásna suma Foto: TV Markíza

Veľké ďakujeme!

Celý prvý decembrový deň vo vysielaní televízie Markíza patril v poradí už 9. ročníku jedinečného podujatia s názvom Deň s Nadáciou Markíza. Aj tento rok bol pre divákov pripravený program plný lásky, dobra a silných skutočných príbehov, s ktorým sa už tradične spája aj finančná zbierka na charitatívne projekty Nadácie Markíza.

Moderátormi Dňa s Nadáciou Markíza sa tento rok stali Kristína Kövešová a Adam Bardy. Pre herca to bola veľká moderátorská premiéra v priamom prenose a obaja pred začiatkom cítili veľkú zodpovednosť, aby to zvládli.

Vyzbierala sa krásna suma. Ďakujeme!

Ľudia majú veľké srdcia, čo je cítiť najmä pred Vianocami. Vďaka spoločnému úsiliu dokážeme robiť zázraky. Keď spojíme sily, výsledok je veľkolepý. Včera ste s nami prežili výnimočný Deň s Nadáciou Markíza a môžeme prezradiť, že tu máme fantastické správy. Počas celého dňa sme vyzbierali 90 000 eur, aby sa deti ktoré to potrebujú dostali k psychológom, alebo psychiatrom.

 

Deň s Nadáciou odštartoval už v Teleráne. Pozrite, ako prebiehal a čo sa po celý deň dialo

 

Deň s Nadáciou pokračoval aj v podvečerných hodinách a v areáli TV Markíza sme si pri tejto príležitosti pripravili malé vianočné trhy. Atmosféra bola skvelá a sprostredkovala ju moderátorka Dňa s Nadáciou Kristína Kövešová. Členka Správnej rady Nadácie Markíza a riaditeľka centra ľudských zdrojov TV Markíza Martina Vlkovičová a generálny riaditeľ Matthias Settele povedali prečo je dôležité podporovať práve túto tému a na čo presne bude výťažok z tohto nadačného dňa použitý.

 

Túto charitatívnu akciu prišlo podporiť aj množstvo známych tvári. Jednou z nich bola aj hviezda Oteckov Maroško Baňas.

 

Plnú podporu tomuto dňu vyjadril aj Henrich Krejča, člen Správnej rady Nadácie Markíza a šéf spravodajstva našej televízie. Spolu s ním sa v jednom zo živých vstupov predstavila aj Zuzana Štelbaská, členka Správnej rady Nadácie Markíza a šéfredaktorka publicistiky. Tá hovorila o tom, na aké účely budú vyzbierané peniaze použité.

 

Ambasádori Dňa s Nadáciou Markíza Dano Očenáš a Lenka Šóošová nechýbali na našich improvizovaných vianočných trhoch.

 

Tento rok bude výťažok smerovať pre Ligu za duševné zdravie. Riaditeľ Andrej Vršanský prezradil, čo je dôležité spraviť, aby sa pomohlo všetkým, ktorí to potrebujú. Predsedníčka Správnej rady Nadácie Markíza Lucia Tandlich prezradila, že výslednú sumu, ktorú sa podarilo nazbierať prezradíme v piatkovom Teleráne.

 

Komentáre ( 0)