Nadácia cover

Zuzana Čimová otvorene: Aké správy jej chodili po tom, čo prehovorila

01. 12 2022 11:05 | markiza.sk
Zuzana Čimová
Zuzana Čimová Foto: Instagram/zuzanacimova

Písalo jej veľa ľudí.

Zuzana Čimová nedávno v Teleráne otvorene priznala, že vyhorela a táto životná fáza vyústila do rôznych stavov ako napríklad do stavov úzkosti. Po tom, ako o tom v priamom prenose prehovorila, sa jej ozvalo veľa ľudí.

Niektorí jej ďakovali, iní sa jej začali zverovať s vlastnými problémami a príbehmi. Moderátorka je za takúto spätnú väzbu veľmi vďačná a váži si, že sa jej niekto zdôveril aspoň virtuálnou cestou. Vo štvrtok v Teleráne spolu s Ferom Jokeom opäť otvorili tému starostlivosti o duševné zdravie.

Aj obľúbený komik si prešiel náročnejšou životnou fázou a bojoval s depresiou. Najskôr nevyhľadal odbornú pomoc, ale skúšal to sám, čo k ničomu neviedlo. Podľa jeho slov mu dlho trvalo, kým naozaj zašiel za odborníkom, psychiatrom.

Dnes (1. decembra) je Deň s Nadáciou Markíza, počas ktorého sa snažíme zlepšiť dostupnosť psychologickej alebo psychiatrickej pomoci pre deti. Na Slovensku totiž máme alarmujúci stav. Pozrite si spoločný rozhovor Fera a Zuzany a ak máte rovnaké problémy, možno vás inšpirujú.

 

Pomôžte tým najzraniteľnejším

Celý deň do polnoci môžete podporiť Deň s Nadáciou Markíza aj Vy, a to: Prostredníctvom SMS zaslanej v tvare: DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 2 eurá).

Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. Ľubovoľným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky: SK35 1111 0000 0003 3322 2322 alebo aj jednoduchým darovaním online priamo cez darovací formulár TU.

Ďakujeme, že pomáhate tým najzraniteľnejším - deťom!

Komentáre ( 0)